Моя родина (твір-розповідь)

Що таке сімейна реліквія? Це річ, свято збережена як пам’ять про минуле. Такою реліквією став для нашої родини звичайний учнівський альбом для малювання. Тільки в ньому замість малюнків були записані спогади татових і маминих батьків – моїх дідусів і бабусь – про наших дідів-прадідів. Вийшла рукописна історія роду. Виявилося, що в нашому роді був візкових справ майстер. Він робив вози – чотирьохколісні візки для перевезення вантажів кіньми, а також фаетони – легкі коляски з відкидним верхом. Це умілець по материнській лінії.

А

от у родині батька була ціла династія умільців – фахівців у копанні колодязів. Відзначалися наші предки й у спорудженні вітряних млинів, у ткацтві, садівництві. Поряд зі спогадами про цих людей з’явилися записи про нинішніх членів родини. Тато мій, наприклад, інженер-будівельник, мама – бібліотекар. Це вона запропонувала вести сімейний літопис. Записи будуть продовжені, адже в мене є двоюрідні брати і сестри. З’являться сторінки, присвячені їм, їхнім родичам. Колись і я створю свою родину. І вже наші нащадки продовжать нашу традицію.

Зрозуміло, одним альбомом тут не обійтися. Може, на той час цей літопис буде не рукописним, а закладеним в електронну пам’ять комп’ютера. У всякому разі наші імена й імена наших предків не будуть забуті нащадками.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Моя родина (твір-розповідь)


розкрити світогляд та естетичні погляди бодлера
Моя родина (твір-розповідь)