Здоровий спосіб життя

Рух за здоровий спосіб життя в останні роки завойовує все більше шанувальників і це не може не радувати. Адже, дотримуючись його, людина у всіх сенсах змінюється на краще. Однак, на жаль, ще далеко не всі зрозуміли необхідність жити здорово. Внаслідок цього ми бачимо напівпусті парки та стадіони, проте заповнені вщент лікарні.

Вести здоровий спосіб життя дуже просто. Для початку необхідно виробити собі чіткий режим дня. Ранній підйом та десятихвилинна зарядка забезпечать людину енергією на увесь день. Обтирання у ванній стане тільки плюсом.

Засиджуватися до глибокої ночі також не варто, адже це створює стресову ситуацію для організму. Неодмінною умовою доброго самопочуття є здоровий сон, 7-8 годин на добу буде достатньо.

Заняття спортом можна назвати синонімом здорового способу життя. Невеличка пробіжка парком, футбольний чи баскетбольний матч з друзями, тренування у залі принесуть набагато більше задоволення, ніж кількагодинний перегляд телевізора чи комп’ютерна гра. В цьому випадку це ще й збереже здоров’я очей.

Харчування також відіграє ключову роль в збереженні здоров’я, адже ми є те, що ми їмо. Шкідлива їжа буквально оточує людей. Проте

треба розуміти, що кожна пачка чіпсів чи гамбургер з’їдений сьогодні, може перетворитися у важку хворобу в майбутньому. Доброю новиною є те, що здорова їжа ніяк не поступається шкідливій своїми смаковими властивостями. Тому можна і треба міняти склянку газованої води на сік, чіпси на фрукти та овочі, смажене на варене чи печене. Окремо варто відмітити алкоголь, склянка якого зводить нанівець всі намагання жити здорово. Те ж саме стосується і тютюну.

Здорове життя сьогодні це передумова щасливого майбутнього. Тому кожна людина має зробити для себе вибір вже зараз, поки змінити себе на краще ще не пізно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Здоровий спосіб життя


сторінками історії україни вірші
Здоровий спосіб життя