З вірою в майбутнє

Майбутнє… Омріяне, бажане, сповнене надій та сподівань. До нього нас безупинно несуть потоки ріки життя.

Майбутнє кожного з нас переплітається, як дівоча коса, і створює майбутнє України.

Та чи можливим є майбутнє без минулого та сьогодення? Ні, саме на них, це­глинка за цеглинкою, вибудовується майбутнє. Та, на жаль, дуже часто й наше життя, і життя рідного краю перетворювалося на розбурхану стихію. То проне­сеться воно багатотисячними монголо-татарськими ордами, залишивши по со­бі згарища й попелища. То постійні набіги татар перетворять

країну на Дике поле.

То потерпає вона від польського владарювання, потім довгі роки терпіння, сподівань. Вони невпинно несуть нас уперед.

Двадцяте століття. Замайорів жовто-блакитний прапор над Україною, симво­лізуючи стиглі поля та блакитне мирне небо. А тоді нашу землю ділили, розрива­ли, шматували. І ось настав 1933-й…

Він чорним круком пронісся над Україною, перетворивши більшість її земель на кладовища. Не встигла країна оплакати своїх синів та доньок, як запалахкотіло полум’я Великої Вітчизняної війни. Спільне горе об’єднало народ на боротьбу. Довга ніч війни закінчилася.

Зійшла зоря

Пе­ремоги. Безмежною була радість кожного, раділа і Україна, але зі сльозами на очах.

Зліт і падіння, зліт і падіння – це наше життя. А коли ж почнеться сам по­літ? Багатьом здавалося, що він почався 24 серпня 1991 року. Люди вірили в те, що саме в цей день здійснилися мрії минулих, теперішніх і майбутніх поколінь.

Та, на жаль, сучасні політики не хочуть вчитися на помилках руських князів та гетьманів, які пізно зрозуміли, що все лихо в державі від сварок та розбрату. Вони не хочуть дослухатися до Шевченкового слова:

Обніміться ж, брати мої,

Молю вас, благаю.

Не чують чи не хочуть чути? Бо як може об’єднатися пиха і скромність, багатство і бідність, безчестя і гідність, жорстокість і гуманність?

Але я вірю, що цей час настане. Державні діячі та політики полюблять свій народ. Я вірю в нас – молодих, талановитих, завзятих.

А отже, я вірю у світле майбутнє моєї рідної України!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)З вірою в майбутнє


розповідач це
З вірою в майбутнє