Якою має бути сучасна мода

11 клас

Якою має бути сучасна мода?

Кожній епосі відповідає своя мода. Первісні люди нічого не хотіли носити, окрім шкір тварин, бо, звичайно, і носити більш не було чого. Тендітні гречанки ховали своє прекрасне тіло у туніки, а середньовічних красунь неможливо уявити без шлейфів та різноманітних рюшів. Пригадуються і криноліни, і жабо, і галіфе, і макінтоші, і ще безліч отих дрібничок, які були дуже важливі для їхніх володарів – модників та модниць. Якою ж має бути сучасна мода?

Її можна назвати одним словом – демократична. Ніхто

не може нам заборонити носити спідницю, яка відкриває майже всі сідниці, або такі широкі штани, що коли хтось їх надів, неможливо здогадатися, чи є у нього ноги, чи це тільки уява глядачів. Можна обрати будь-який стиль без остраху, що хтось буде сміятися з тебе через не зовсім нормальний вигляд.

Хоч кажуть, що мода дуже вередлива “дама”, що вона диктує свої закони, але ми теж, на мою думку, можемо трохи наблизити її до себе. Звісно, ніхто не буде одягати на себе стрейч-штанці, знаючи, що фігура у нього, м’яко кажучи, не на рівні світових стандартів. Вміння гарно одягатися важливе у всіх сферах життя: навчанні, роботі,

особистому житті. Якщо правильно підібрати одяг для кожного конкретного випадку, то відразу відчуєш себе комфортно та впевнено. Смішно буде виглядати людина, яка буде одягнена у спортивний костюм та класичні черевики або, навпаки, у класичний костюм та кросівки. І хай потім вона не каже, що зараз така мода. Це просто смішно.

Звичайно, сучасна мода не схожа на те, що було кілька десятиліть тому. Зникають з подіумів речі, які ще нещодавно викликали почуття захвату у глядачів та наслідувачів моди. Хоча, звісно, мода наслідує надбання минулого, бере від них найкраще, щоб зробити це ще кращим, ще привабливішим.

Зараз у моді шкіряні речі. Особливо цим захоплюються байкери, тому що цей одяг дуже практичний і його не потрібно часто прати. Але сучасна молодь, яка зовсім не належить до байкерів, теж хоче відчувати себе впевнено і зручно. Тому дуже часто на вулицях можна побачити дівчат та хлопців, які “демонструють” такий одяг, що обпинає з ніг до голови їхні тіла. Це можуть бути і штани, і куртки, і спідниці, і навіть майки. Але це ще не все. На одязі обов’язково повинно бути безліч металевих “прибамбасів”, які впадають відразу в очі.

Дуже модною знову стала джинсова тканина. З неї намагаються пошити усе, починаючи з маленьких топів і закінчуючи верхнім одягом. Джинс прикрашають, на ньому вишивають, з ним роблять усе, що тільки спаде на думку. Більшість молоді, тільки – но потепліло, розгулює вулицями у джинсових штанях та куртках різноманітних кольорів: від майже білого до брудного, який чомусь став у нас дуже популярним. Мабуть, тому, що такі речі не потрібно дуже часто прати.

У моду зараз увійшли різноманітні стрейч-тканини: стрейч-бархат, стрейч-велюр та інші. Це, як кажуть, “писк моди”. Речі з таких тканин дуже вигідно підкреслюють фігуру, прикриваючи недоліки. Вони м’які та пухнасті на дотик. Доторкнешся до речі з такої тканини, і відчуваєш себе пухнастою кішечкою. Тому більшість молодих дівчат намагаються пошити собі одяг саме з таких тканин, адже відомо, що жінки – це маленькі кішки.

Модними зараз є речі, пошиті з матеріалів, що нагадують шкури тварин. Можливо, це повернення до печерного періоду розвитку людства, а може, лише туга за ним. Хоча, мабуть, просто хочеться відчути щось новеньке, нехай це і буде давно забуте старе. Тому усюди можна побачити стільки дівчат, вдягнених у спідниці з “леопарда”, штанці з “ягуара”, “крокодилові” куртки… Очі розбігаються, дивлячись нате розмаїття “тварин”, що гуляють вулицями міста.

Моду, на мій погляд, зараз “диктує” власний гаманець. Наскільки у тебе вистачає грошей, такий одяг і чекатиме тебе чи у магазині, чи на ринку. А головне, не треба зациклюватися на тому одязі, в якому ходять майже всі. Адже ти повинен бути неповторним, оригінальним, мати своє власне “обличчя”, свій власний стиль. Тоді і мода буде тільки твоя, бо ти вирішуватимеш, що тобі надіти на вечірку, на концерт, на навчання. Що тобі пасує, а що ні; у чому ти виглядаєш, мов нова супермодель, а що робить тебе посміховиськом. Отже, треба створювати свою власну моду, яка, можливо, стане родоначальницею зовсім нового оберту світової моди.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Якою має бути сучасна мода


адам міцкевич світязь
Якою має бути сучасна мода