Якою має бути сучасна мода? (II в.)

Мабуть, з найдавніших часів існували канони краси, поняття моди. Вони були різні в різних народів і в різні часи, адже уявлення людей про красу завжди були і будуть різними. Поняття краси й моди народжувалися з багатьох чинників: місця і часу проживання людей, культури і моральних принципів. Моду можуть диктувати навіть релігія і політика.
Сьогодні майже в усьому світі люди вдягаються так, як їм заманеться. Те, що ще зовсім недавно було неприйнятним, сьогодні вважається модним. Візьмемо, наприклад, довжину спідниць або широке вподобання жінками

різних видів брюк. А зачіски!? Століття тому волосся у жінки було чи не найголовнішою прикрасою, подарованою природою. Ніхто й уявити собі не міг жінку, волосся якої було б коротко підстрижене. А сьогодні рідко на вулиці можна зустріти дівчину чи жінку з довгим волоссям.
Чим же сьогодні керується мода? Чим керуються люди, коли обирають для себе той чи інший стиль чи то імідж, коли купують одяг та взуття?
Сьогодні ринок нашої країни досить різноманітний. Без труднощів кожна людина може підібрати щось для себе.

Мабуть, ніколи в нашій країні не було такого розмаїття одягу та взуття. Це спричинено багатьма факторами.

Але одними з основних є орієнтування на моду, що диктується відомими світовими кутюр’є, яку представляють люди з екрана, і орієнтування на комфортність, адже якими б оригінальним і красивими не були одяг і лзуття, вони не стануть користуватися попитом тривалий час, якщо будуть не досить зручними. Тому, на мою думку, все модне має бути зручним. Наприклад, зараз дуже модним є взуття з довгим гострим “носиком”. Та, мабуть, не всі знають, що цей довгий “носик” може викликати чималі проблеми з ногами через незручність, у якій вони перебувають, через зміщення центра ваги, що порушує поставу людини. Або взуття на високій платформі, яке спричинило чимало вивихів. Одяг теж має бути зручним. І хоча незручність одягу не так помітна, як незручність взуття, наслідки від невдало підібраних джинсів теж негарні.
Мода на вузькі джинси призвела, до того, що, купуючи їх, дівчата прагнуть обрати якнайменші, навіть на розмір менші, ніж потрібні. У результаті після прання їх одягають лежачи на спині, бо інакше не влізти, а сидячи, почувають дискомфорт від пояса, який вдавлюється у живіт. А короткі кофтинки, які дівчата носять не тільки влітку, а й узимку, не думаючи про те, що це може призвести до застуди спини та нирок. Отже, модний одяг і взуття повинні бути не тільки красивими, а й зручними.
Ще хочеться сказати кілька слів про дитячу моду, яка сьогодні копіює моду дорослих. Одяг дітей останнім часом – це мініатюрне відтворення одягу для дорослих. А чи є правильним, коли дівчатка у другому чи третьому класі носять вузькі джинси, топи тощо? Адже має існувати дитяча мода, яка б не давала дитині відчувати себе дорослою.
Тому мені здається, що мода має підкорятися моральним принципам, орієнтуватися на комфортність і прикрашати людину.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Якою має бути сучасна мода? (II в.)


поза межами болю скорочено твір
Якою має бути сучасна мода? (II в.)