Які професії я вважаю найважливішими

“Усі професії хороші, треба лише вибрати на свій смак”, – приблизно так стверджував поет Володимир Маяковський. Питання професійного вибору постає перед кож­ною людиною – раніше чи пізніше. Ось тут треба не впійма­ти гаву: помилка може зіпсувати ціле життя.

Хоча усі професії важливі, але й серед важливих є най­важливіші. Цього ніхто не буде заперечувати. Власне, я вважаю найважливішими професії лікаря й учителя.

Лікар є тим, хто чатує на межі життя й смерті, аби врятувати людське життя. Час показує, що професія лікаря, незважаючи

ні на які матеріальні труднощі в медицині взагалі, була й залишається дуже почесною й шанованою в суспільстві. Багато існує різновидів лікарсь­кої діяльності, але всі вони поєднані красою й величчю цього благородного труда.

Учитель – це чарівник, який в лад єн змінювати май­бутнє на власний розсуд. Якщо сьогодні він вдало посіє зерна доброго, розумного, вічного, то років за десять зійдуть колоси розуму, людяності, любові. Проте коли вчитель не­дбало поставиться до своїх обов’язків, результати можуть бути зовсім протилежними.

Обидві найважливіші у світі професії вимагають від людини бути зібраною, мудрою,

наполегливою. Дуже пога­но, що в наш час і лікар, і вчитель знаходяться десь на узбіччі загального плину життя. Донедавна держава ста­вилася до них мало не з презирством.

Але зараз є певні зрушення на краще. Здається, високі керівники теж зрозу­міли, які професії у світі найважливіші.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Які професії я вважаю найважливішими


г тютюнник біла мара
Які професії я вважаю найважливішими