Як зацвітає верба навесні

Коли розтанули сніги і скресла крига, хочеться піти до річки, помилуватися природою. Перші дерева, що прокинулись від зимового сну – верби. На гнучких блискучих гілочках розкрились лусочки бруньок і з’явились котики. Вони пухнасті і сірі, вкриті шовковими волосками, приємно лоскочуть обличча.

Коли сонце добре прогріє повітря пухнасті котики перетворяться на сережки з дрібним жовтим пилком і ніжним ароматом. Я зрізаю декілька гілочок верби і несу їх додому, нехай і моя родина помилується пухнастою красою та відчує прихід весни. В теплій кімнаті верба розквітне дуже швидко, зараз поставлю її у воду.

Без верби і калини нема України. Навесні верба зацвітає сіренькими котиками. На свято вербної неділі народ зриває декулька гіллячок, і їх святили у храмі. Шмагали нею всіх членів родини й худобу.

Щ й приказували “НЕ Я Б’Ю ВЕРБА Б’Є, ЗА ТИЖДЕНЬ ВЕЛИКДЕНЬ, НЕДАЛЕЧКО ЧЕРВОНЕ ЯЄЧКО”.Потім освячену вербу зберігали у домі і використовували як захист від дитячих хвороб Від Вербної неділі починали готуватись до Великодня.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Як зацвітає верба навесні


сочинение о спортсмене на английском
Як зацвітає верба навесні