Я – дівчина, майбутня жінка. Про що я мрію

Ох і багато цих мрій! Але найголовніше – хочеться бути гідною тих жінок-українок, імена яких навічно закарбовані на скрижалях нашої історії. Це і Леся Українка, і Ольга Кобилянсь-ка, і Марія Заньковецька, і Олена Теліга, і Ліна Костенко… Після шкільних років ми станемо на порозі самостійного життя.

Настане час визначити свої уподобання й обрати одну з доріг, на якій би можна було якнайповніше себе реалізувати. Нелегко обрати фах. На сьбгодні налічується близько чотирьох тисяч різноманітних професій.

А треба обрати ту, яка приносила

б людині задоволення від праці і користі людям. Я б хотіла присвятити своє життя людям. Віддати людям свій талант, свої знання, свою наснагу, хоча остаточно я ще не визначилась зі своєю майбутньою професією. В мене ще є час поміркувати, адже це надзвичайно нелегке питання. І так хочеться не помилитись…

Людина народжується чистішою, як білий аркуш паперу. Так було і зі мною, коли я народилася, коли робила свої перші кроки, вчилася вимовляти свої перші слова. На цьому аркуші життя пише багато чудового і огидного. Треба докладати неймовірних зусиль, щоб записи твоєї душі були варті поваги. І тут немає ніякої різниці:

хлопець ти чи дівчина. З дитинства батьки, бабусі, дідусі, розповідаючи нам казки або оповідання з життя, навчають бути добрими і лагідними!

Вихователі в дитячому садочку і вчителі в школі навчать нас бути добрими, чесними, кмітливими, розумними. Всіх однаково навчають: і хлопців, і дівчат. Стаючи дорослими, ми мусимо вирішувати для себе, як вчинити і як розпізнати добро і зло.

Ми повинні аналізувати себе і робити висновки. Повинні змінювати те, що не узгоджується з нащими принципами. І все ж таки перед дівчатами лежить більша відповідальність. Адже кожна дівчина в майбутньому буде не тільки вчителем, лікарем, юристом, економістом, дизайнером, але й дружиною і матір’ю. І тому повинна дбати не тільки про своє майбутнє, а й про майбутнє своєї сім’ї, своїх дітей, а значить, про майбутнє своєї країни, своєї нації, всього людства.

А це дуже велика відповідальність! І кому ж як не жінкам взяти на себе цей тягар! Почесний і священний тягар відповідальності за майбутнє прийдешніх поколінь! Астрологи сьогодні свідчать, що Земля вступає в еру Великої жіночності. Жінка повинна сама піднятися духовно, щоб повести за собою.

Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина… Саме вона має завжди і в усьому подавати приклад моральності, добра, вірності, терпіння, любові. Любові до Батьківщини, любові до оточуючих, любові до рідних. Бо саме в любові сила людини. Хоч там що, наше життя прекрасне, бо саме життя – це вже чудо.

Недарма геніальний Моцарт свого часу сказав: “Життя – це завжди посмішка, навіть коли по обличчю течуть сльози”. І кому ж як не жінці нести в наше життя цей божественний вогонь любові – щодня, щомиті і в усьому.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Я – дівчина, майбутня жінка. Про що я мрію


крила драч аналіз
Я – дівчина, майбутня жінка. Про що я мрію