Хто є для мене взірцем

Всім достеменно відомо, що поведінка кожної людини обумовлена не лише її морально-естетичними ідеалами, а й її оточенням. Кожен із нас має свій взірець, який інколи обирається на підсвідомому рівні. Більша частина нашого життя і обумовлюється прагненням приблизити себе до обраного ідеалу. Адже абсолютно природною для людини являється мрійливість.

Це явище не викликає абсолютно ніякого здивування, але варто зауважити, що саме той образ, який при цьому замальовується в нашій уяві – це і є наш взірець.

У мене ніколи не було бажання бути

схожою на якусь відому особистість. Єдиним справжнім прикладом для наслідування практично завжди була моя мама. Вона являється справжнім взірцем того, якою повинна бути справжня жінка. Мама дала мені життя, ростила мене, виховувала, плекала з першої хвилини моєї появи на цьому світі. Вона прекрасно розбирається у сучасному житті, сучасних поглядах, молодіжному розвитку. Від неї я отримую розуміння і підтримку.

До неї я можу звернутися із будь-якою проблемою чи питанням, і я впевнена, що вона зрозуміє і допоможе. У нас в сім’ї завжди тепла та дружня атмосфера. Такою її створила і підтримувала всі роки моя матуся,

адже від неї завжди віє доброзичливістю та врівноваженістю. Вона ніколи не намагалася вчити мене гарних манер чи ставленню до оточуючого світу, вона просто показувала все на своєму прикладі. Правильно люди говорять: “Краще один раз показати, ніж сто разів сказати”.

Мама не говорить високих слів, вона просто вчить наочним способом. Водночас вона намагається виховувати мою самостійність, адже ми теж повинні вміти давати собі раду, хоча ще не надто дорослі. І якщо колись мої діти скажуть, що я для них являюся прикладом, то це все лише завдяки моїй рідній матусі.

Будь-хто сьогодні може стати прикладом для наслідування: кіноартист, співак, публічний політичний діяч, герой фільму чи твору. Кого б ви не вибрали варто пам’ятати, що від кожного потрібно брати лише найкращі риси, адже наше життя і так має багато негативних перешкод. Ми можемо змінити світ на краще, все в наших руках.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Хто є для мене взірцем


добре ім я найкраще багатство твір зно
Хто є для мене взірцем