Характеристика образу Хлопчика з пальчика

Хлопчик з пальчик – молодший з семи синів дроворуба і його дружини, семирічна дитина маленького зростання . М. з п. рятує себе і братів, коли батько, не будучи в змозі їх прогодувати, відводить дітей в ліс і там залишає: М. з п. знаходить дорогу додому по камінчиках, які кидає по дорозі. Але в другий раз у нього є тільки хлібні крихти, які скльовували птахи, і діти, блукаючи по лісу, забрідають у будинок Людоїда.

Його дружина, добра жінка, хоче їх сховати, але Людоїд знаходить дітей і готується їх з’їсти уранці. Тоді вночі М. з п. надіває ковпаки

своїх братів на голови семи дочкам Людоїда, сплячим на сусідньому ліжку, а на себе і братів – їх золоті вінці. Що встав вночі Людоїд помилково перерізує горло своїм дочкам, а на ранок в семимильних чоботях пускається наздоганяти дітей, що втекли. М. з п.

Ховає братів, а потім посилає їх додому, сам же знімає чоботи з Людоїда, що заснув, і в них швидко досягає його житла, де обманом забирає у дружини Людоїда усі його багатства. Удома його радісно зустрічають рідні. Далі Перро приводить і інші версії кінцівки, пов’язані з семимильними чобітьми : М. з п. виконував доручення короля; доставляв листи закоханих; ремеслом гінця заробив багато грошей, на які придбав батьку і братам посади, а собі знайшов прекрасну наречену.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Характеристика образу Хлопчика з пальчика


праця чоловіка годує а лінь марнує
Характеристика образу Хлопчика з пальчика