“ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ”

“ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ” – фундаментальна праця видатного українського вченого-санскритолога й філософа Володимира Шаяна (1908- 1974) – засновника Ордена Лицарів Бога-Соиця (у діаспорі) та одного з лідерів Руху за відродження української рідної національної віри.

До книги ввійшли найважливіші статті, дослідження, наукові розвідки, медитації з питань давньоукраїнської міфології, яку Шаян аналізує й трактує в тісному зв’язку з давньоукраїнською історією, філософією та ментальністю. Зокрема, подається грунтовний науковий аналіз

“Велесової книги”; філософічне й історичне осмислення образів Перуна, Сварога, Дажбога, Світовида, Триглава та інших богів стародавньої української віри; досліджує автор і постать царя Дарія як орія, тобто – стародавнього українця; в контексті народного предковічного світогляду розглядається творчість Г. Сковороди, Т. Шевченка, І. Франка та Лесі Українки. Науковим відкриттям є етимологічне дослідження Шаяна “Дунай, Дніпро і Дністер”.

В своїх дослідженнях професор Шаян виходить із власного принципу про те, що “РЕЛІГІЯ ДАНОГО НАРОДУ Є СВІДЧЕННЯМ ПРО НЬОГО САМОГО, ПІЗНАТИ ЙОГО ВІРУ – ЦЕ ПІЗНАТИ ЙОГО

ХАРАКТЕР”.

Книга “Віра предків наших” є формою пізнання великого і прекрасного духовного світу давніх українців, пізнання творчого генія українського народу, що його упродовж віків і тисячоліть намагалися знищити вороги української національної духовності й самобутності.

Книга “Віра предків наших” видана 1987 року в Канаді (891 сторінка) й відіграє важливу роль в популяризації й утвердженні язичництва, рідної української національної віри.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)“ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ”


альманах над хмар и долин
“ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ”