Випадок у супермаркеті (твір-розповідь)

8 КЛАС

ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Випадок у супермаркеті (твір-розповідь)

Батьки вважають мене достатньо дорослим, а тому довіряють ходити в супермаркет і купувати продукти на всю сім’ю. У магазині я зустрічаю різних людей, спостерігаю за тим, як вони поводяться.

Одного дня я стояв у черзі до каси і звернув увагу на стареньку жінку, яка тримала в руках кошик з продуктами. Там була четвертинка буханця, маленькийшматочок ліверної ковбаси, пакетик найдешевших цукерок. Бабуся цупко тримала в руці старенький потріпаний гаманець

і нервово перераховувала якийсь дріб’язок. Коли вона підійшла до каси, то виявилося, що їй не вистачає декількох гривень, щоб оплатити покупку. Касирка почала вимагати, щоб старенька залишила якийсь товар, а та не могла вирішити, що саме є зайвим у її корзинці. Черга мовчки спостерігала за бабусею, яка затримувала всіх. І тоді молодий чоловік, який уже оплатив свою покупку, дав касирці декілька гривень, узяв бабусин пакуночок і переклав до нього зі свого шматок м’яса, пляшку олії, пачку печива, декілька пиріжків і пакет молока. Бабуся вражено дивилася на чоловіка, і з її очей по зморщених щоках текли дрібні сльозинки.
Вона намагалася щось сказати, подякувати, а молодик тільки махнув рукою, ласкаво посміхнувся і, весело помахуючи напівпорожнім пакетом, попрямував до виходу.

Ідучи додому, я весь час думав про подію, свідком якої став. Той молодий чоловік не був багатієм: він не повернувся в супермаркет, щоб докупити м’яса чи молока. Мені здається, що, поділившись продуктами, незнайомець виявив своє благородство, уміння співчувати знедоленим, бажання допомогти тому, хто цього потребує. На мою думку, саме так мають чинити справжні чоловіки.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Випадок у супермаркеті (твір-розповідь)


примеры полилог
Випадок у супермаркеті (твір-розповідь)