Вільям Роско “У метелика бал”
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА 2-4 класи
2 КЛАС
ПОЕТИЧНА СКРИНЬКА
Урок 27
Тема. Вільям Роско “У метелика бал”
Мета: ознайомити учнів з життям і творчістю відомого англійського письменника Вільяма Роско; удосконалювати навички читання; розвивати бажання пізнавати світ у всій його різноманітності; виховувати кращі людські риси.
Обладнання: портрет В. Роско; малюнок метелика; підручник; робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. Емоційне налаштування на урок
Добрий день вам, любі діти!
Про Роско будемо сьогодні говорити.
Про
Та безмежної радості.
II. Актуалізація опорних знань
>> Робота в зошиті
– Відгадайте загадку.
Що то за гість:
Ніжок має шість.
Аж чотири крилець має,
По квітках собі літає.
Ні бджола, ні джмелик –
Зоветься він… (метелик).
– Які слова і фрази спадають вам на думку, коли ви чуєте це слово?
– За мить ми будемо працювати над казкою. Уявіть собі настільки яскраво, наскільки це можливо, як ці слова і вислови могли б фігурувати в казці.
III. Повідомлення теми уроку
– Сьогодні ми прочитаємо казку
1. Розповідь учителя про творчість В. Роско
2. Опрацювання казки В. Роско “У метелика бал”
1) Виразне читання казки вчителем.
2) Читання казки учнями “дзвіночком”. Робота в зошиті.
3) Аналіз прочитаного твору.
– Чому цей твір – казка?
– Які чарівні події відбуваються в ній?
– Що вам найбільше сподобалося в цій казці?
– Хто з героїв вам найбільше сподобався?
IV. Фізкультхвилинка
V. Узагальнення й систематизація знань
1. Фантазують діти. Робота в зошиті
– Давайте спробуємо пофантазувати і скласти свою лісову казку.
2. Гра “Мікрофон”
– Діти, спробуйте по черзі переказати епізоди казки, які вас найбільше зворушили.
3. Словесне малювання. Робота в зошиті
– Намалюйте картину перебування друзів метелика на балу.
VI. Підсумок уроку
– Чи сподобалася вам ця казка?
– Як ви ставитеся до головного героя казки?
Вільям Роско “У метелика бал”
большой диолог с вежлевыми словами
Вільям Роско “У метелика бал”