Відтворення міфу: Робінзон Крузо. Незвичайне розслідування

Нещодавно на одному з островів Атлантичного океану проводилися археологічні розкопки. Цей острів знаходиться неподалік від острова, де “поселив” Робінзона Крузо письменник Д. Дефо, і вчені вважали історію Робінзона витвором художньої уяви письменника. Археологи знайшли безліч цікавих речей: посуд, золоті прикраси, амулети тощо. Найголовнішою знахідкою виявилася карта, що супроводжувалася дивними знаками.

Врештірешт, ученим удалося розшифрувати таємничі письмена. Ось що було там написано.

Колись давно на острові Блаженних

оселилися два духа – Грім та Блискавка. Вони були послані з неба, щоб знищити тих, хто виявляв непокору Верховним Богам. Ці духи насилали полум’я, говорили громом і вбивали на далекій відстані. Після приходу духів пролилося багато крові.

Але нарешті великодушний Най верховніший бог з усіх Верховних богів наклав закляття на острів і сказав, що кожного, хто ступить на зачарований острів, спалить небесний вогонь і найкращих перенесе на Священну землю”.

За координатами, вказаними на карті, археологи знайшли не лише острів, про який ішла мова, а й замок, фортецю та хижку. Залишки огорожі, що за цей час перетворилася у непрохідні хащі, вказали, що це було помешкання Робінзона Крузо, а папери, знайдені у скрині, що знайшлася в печері, доводили, що Р. Крузо не лише існував насправді, але й був знайомий з Д. Дефо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Відтворення міфу: Робінзон Крузо. Незвичайне розслідування


камінчук баба віхола
Відтворення міфу: Робінзон Крузо. Незвичайне розслідування