Відповіді до теми: Творчість Джек Лондона та С. Єсеніна

1. Назвіть відомих вам письменників XX століття, котрі писали про природу і тварин. Відповідь: Редьярд Кіплінг, Ернест Се-тон-Томпсон, Джек Лондон, С. Єсенін та інші. 2. Назвіть твори, які написав Джек Лондон.

Відповідь: “Морський вовк”, “Жага до життя”, “Біле Ікло”, “Мартін Іден”, “Місячна долина” та інші. 3. Яке вроджене відчуття одразу прокинулося у сірого вовченяти, щойно вовчиця-мати стала залишати печеру? Відповідь: Страх. 4. У свідомості вовчука чітко сформувався, вималювався так званий закон поживи. Що велів цей

закон?

Відповідь: “їж, а ні – з’їдять тебе”. 5. Коли Біле Ікло, перебуваючи у Красеня Сміта, найбільше скаженів і шаленів до нестями? Відповідь: Коли над ним Відповідь: вовком сміялися.

6. Як виявляв Біле Ікло свою безмежну довіру і любов до Бідона Скотта? Відповідь: Притискався головою до господаря; ніжно гарчав. 7. Хто був улюбленим поетом для Сергія Єсеніна? Відповідь: Олександр Пушкін.

8. Який настрій навіює вірш С. Єсеніна “Відгомоніла золота діброва”? Відповідь: Сумний, меланхолійний. 9. Як називається такий художній засіб, образний вислів: “Покотилися очі собачі золотими зорями в сніг”.

Відповідь:

Метафора.

10. Яка головна думка поезії Є. Єсеніна “Пісня про собаку”? Відповідь: Жорстоке ставлення людей до тварин. 11. Що означає психологічний паралелізм як художній прийом?

Відповідь: Зіставлення явищ природи і душевних переживань ліричного героя. 12. Назвіть перекладачів поезії Є. Єсеніна на українську мову.

Відповідь: В. Коломієць, М. Левицький.

ІІ варіант 1. Назвіть’трьох “господарів”, хазяїв Білого Ікла. Відповідь: Сивий Бобер, Красень Сміт, Відон Скотт. 2. Які два бажання Відповідь: інстинкти боролися у вовчукові, коли він уперше зустрівся з людьми? Відповідь: Битися і скоритися.

3. Який собака Відповідь: за словами автора став для молодого Білого Ікла “нещасливою долею”? Відповідь: Ліп-Ліп. 4. Як мати Бідона Скотта назвала Біле Ікло після того, як вовк врятував її родину від Джима Гола? Відповідь: “Безцінний Вовк”.

5. Яка кличка бульдога, з яким бився Біле Ікло? Відповідь: Черокі. 6. Як, за словами Джека Лондона, Біле Ікло ставився до всіх членів родини Бідона Скотта?

Відповідь: “Мов до майна, що належить його господареві”. 7. Хто із знаменитих російських літераторів безпомилково розгледів у віршах молодого Єсеніна неабиякий талант? Відповідь: О. Блок. 8. Який мотив звучить у вірші С. Єсеніна “Відгомоніла золота діброва…”?Відповідь: Краси рідної природи.

9. Який прийом С. Єсенін доволі часто використовує у своїй творчості? Відповідь: Психологічний паралелізм. 10. Що дослівно означає слово “паралелізм”?

Відповідь: “Той, що йде Відповідь: знаходиться поруч”.

11. Якою зображена людина у вірші С. Єсеніна “Пісня про собаку”? Відповідь: Похмурою, жорстокою. 12. Який власний вірш Сергій Єсеніннеміг читати слуха чам без сліз?

Відповідь: “Пісню про собаку”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Відповіді до теми: Творчість Джек Лондона та С. Єсеніна


моя циганерія
Відповіді до теми: Творчість Джек Лондона та С. Єсеніна