Відповіді до теми: Лі Бо, Ду Фу, Омар Хайям

1. Назвіть відомих вам середньовічних поетів Сходу. Відповідь: Лі Бо, Ду Фу, Омар Хайям, Шота Руставелі, Рудакі та ін. 2. Яким двом напрямам, філософським ученням підпорядковувався розвиток китайської літератури? Відповідь: Конфуціанству і даосизму. 3. Лірика якого китайського поета доби Середньовіччя є світлою, життєствердною, сповненої ідеї злиття з природою?

Відповідь: Лі Бо. 4. Хто з китайських поетів у своїй творчості реалістично Відповідь: правдиво відобразив життя країни в усій його багатогранності? Відповідь: Ду Фу.

5. Що таке рубаї

як жанр східної поезії? Відповідь: Чотиривірш філософського змісту.

6. Якцми ідеями сповнені рубаї Омара Хайяма? Відповідь: “Хай живе життя”, або утвердження права людини на радість земного життя. 7. Який твір одного із середньовічних поетів вважають у Грузії найціннішим подарунком на весілля? Відповідь: Поему Шота Руставелі “Витязь у тигровій шкурі”.

8. Назвіть головних героїв поеми Шота Руставелі “Витязь у тигровій шкурі”. Відповідь: Ростеван, Тінатін, Автанділ, Таріел, Нестан-Дареджан, Фатьма та інші. 9. Кому присвячена поема Шота Руставелі “Витязь у тигровій шкурі”? Відповідь: Цариці Тамар.

10.

Чому Автанділ вирушив на пошуки витязя? Відповідь: Його попросила це зробити Тінатін. 11.

Що означає героїчне в літературі? Відповідь: Одна з форм прояву високого, величного. Звеличення вчинків героїв, або найвище виявлення самовідданості в боротьбі за інтереси Батьківщини. 12.

Які основні мотиви звучать у поемі Шота Руставелі “Витязь у тигровій шкурі”? Відповідь: Дружба і кохання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Відповіді до теми: Лі Бо, Ду Фу, Омар Хайям


кар'єризм твір
Відповіді до теми: Лі Бо, Ду Фу, Омар Хайям