Величальна пісня матерям

Величальна пісня матерям
План 1. Слово “мати” – найсвятіше на землі.

2. Без матері не було б ні вченого, ні митця: а) відданість та любов до дітей; б) навчання власним прикладом; в) запалення вогню духовності. 3. Величальна пісня жінці-матері.

Найсвятішим словом “мати” називають Україну – нашу незалежну державу, землю, що нас годує. Чому саме для висловлювання найщиріших, найніжніших почуттів використовують рідне й милозвучне слово “ненька”? З перших хвилин життя кожен відчуває теплоту й турботу найріднішої на світі

людини. Скільки б не було у неї дітей, всім приділить увагу, віддасть часточку серця.

Матері виховують героїв, які мужньо захищають рідну землю, Вітчизну від поневолення; вчених, які примножують людський досвід і роблять нашу державу цивілізованішою ; митців, які творять культуру народу; робітників, селян, які працюють для створення матеріальних благ.

Матері власним прикладом вчать жити на цьому світі, несучи проміння доброти й людяності. З роду в рід ненька несе вогонь духовності. Саме материнська пісня, казка, ^розповідь знайомлять з віковічними традиціями народу, в яких криються краса світу, його безмежність,

незбагненність.

Матері готові захистити в тяжкі хвилини, вони в постійній турботі про долю дитини. Тому такою величезною трагедією є війни, що не тільки спустошують землі, а й відбирають у матерів найдорожче – їхніх дітей. Материнська любов зігріває кожного протягом усього життя. Тому народ складає жінкам-матерям пісні, в яких бринять ніжний сум та невисловлена любов до найріднішої людини у світі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Величальна пісня матерям


діалог на актуальну тему
Величальна пісня матерям