Уславлення людських чеснот у казці Братів Грімм “Пані метелиця”

Із казки братів Грімм “Пані Метелиця” ми дізналися захоплюючу історію про те, як зло було покаране, а добро, милосердя і працелюбність – щедро нагороджені. Пасербиця тяжко працювала, а її мачуха все була незадоволена. Одного разу дівчинка випадково упустила в колодязь свій починок. Нерідна мати примусила полізти його діставати, і пасербиця впала у криницю. А прийшла до тями на чудовій зеленій луці. Дівчинка пішла і по дорозі допомогла хлібові, яблуні. Потім побачила хатинку, з вікна якої визирала стара баба. Хоч вона була й страшна, але

звернулася до пасербиці з ласкавим словом, запросила на службу, і та погодилася. Дівчинка була старанною, працьовитою, тому жилося їй дуже добре. Та через деякий час чомусь її потягло додому. Пані Метелиця щедро трудівницю нагородила і відпустила. Коли так само хотіла одержати винагороду і рідна дочка мачухи, то в неї нічого не вийшло. Адже росла вона лінивою, байдужою, жорстокою. І, замість золота за хорошу службу, одержала смолу, від якої й до кінця життя не відмилася. Так були покарані дочка і мати за їхнє зло та ледарство. Отже, головна думка в цій казці – хвала працелюбності та осуд лінощів і неробства, жорстокого ставлення до близьких людей.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Уславлення людських чеснот у казці Братів Грімм “Пані метелиця”


план повісті гуси лебідь летять
Уславлення людських чеснот у казці Братів Грімм “Пані метелиця”