У шкільній бібліотеці

На першому поверсі нашої школи знаходиться шкільна бібліотека. Тут ми одержуємо підручники, тут можна взяти почитати будь-яку художню книжку.

Бібліотека розташована в двох великих кімнатах. У першій кімнаті два вікна, кілька столів зі стільцями – за ними можна почитати потрібну книжку саме тут, у бібліотеці. На столах – настільні лампи.

Стіни прикрашені портретами великих письменників та видатних вчених. Понад стінкою, що напроти вікон, на металевому стелажі стоять книжки. Тут довідкова література: двомовні та тематичні словники,

енциклопедії з різних галузей науки, а також підручники для всіх класів з усіх предметів.

Ці книжки можна взяти самому, почитати тут, у читальному залі.

Біля дверей, що ведуть у другу кімнату, стоїть стіл бібліотекаря, а поряд – невеличка дерев’яна шафа зі скляними дверцятами, там зберігаються читацькі картки учнів. Нещодавно на столі бібліотекаря з’явився комп’ютер, тому можна швидко дізнатися, чи є потрібна книжка або коли її повернуть.

Друга кімната – це книгосховище. Тут і понад стінами, і посеред кімнати розташовані високі металеві стелажі з книжками. Стелажі мають кілька поверхів, майже сягають стелі. Щоб дістати книжку з верхнього поверху, бібліотекар користується переносною драбиною.

Книжки систематизовані за алфавітом і тематично, тому знайти потрібну книжку можна дуже швидко.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

У шкільній бібліотеці


текст про початок зими
У шкільній бібліотеці