У чому полягає сенс життя

Життя – це нескінченний циклічний процес. Життя було, є і буде. Але деякі люди асоціюють це слово із словом “існування”. З одного боку, це доцільно, а з іншого – ні! Є навіть такий філософський вираз: “Треба жити, а не існувати!” Саме слово “існування” у більшості людей асоціюється із чимось штучним, неживим.
Наприклад, існувати може пристрій, будівля тощо. А “життя” тяжіє більше до істот, щось таке чисте і красиве, багатогранне, неповторне.
Ми будемо розглядати сенс людського життя. Хтось сказав, що треба прожити

своє життя так, щоб потім не було страшенно боляче! Я думаю, що з цими словами можна погодитися, тому що ними можна дуже коротко і лаконічно охарактеризувати сенс людського життя.
Сенс життя полягає у насназі до життя, у натхненні на добрі вчинки. Наприклад, натхненням до життя можуть бути результати праці у будь-яких сферах діяльності людини: для вчителя – це відмінне засвоєння навчального матеріалу учнями; для лікаря – одужуючі пацієнти, яким він прописав ліки; для кондитера – подяка від споживачів його продукції та, звичайно, премія від керівництва тощо.
Але буває й так, що власна праця не приносить задоволення,
навіть починає дратувати, стає тягарем на все життя. Людина може працювати все своє життя адвокатом, але захоплюватись живописом і весь час казати собі: “Ось мої картини високо оцінять спеціалісти, я поїду за кордон і назавжди покину свою юридичну діяльність!” Але так буває дуже рідко.
Коли мрії не стають реальністю, коли друзі відвертаються від тебе, не підтримують тебе у твоїх спробах кардинально змінити життя, то воно втрачає сенс і навіть може призвести до трагічного кінця.
Тому треба думати вже зараз, чи є сенс у нашому житті, чи правильний ми обрали собі шлях? Чи цією дорогою треба іти далі?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)У чому полягає сенс життя


фарбований лис аналіз твору
У чому полягає сенс життя