Твоє здоров’я в твоїх руках

Людина початку XXІ століття особлива, бо живе в екстремальних умовах, дихає забрудненим повітрям, п’є воду, на яку страшно навіть дивитись, до тога ж ми привчились труїти себе медикаментами. Сучасна людина майже не звертає уваги на своє здоров’я, палить, вживає алкоголь. Але її ресурси не можуть бути невичерпними. Ми беремося за розум тільки тоді, коли вже відчуваємо, що далі так тривати не може.

Недарма кажуть: “Тільки тоді ціну здоров’ю взнаєш, як його втратиш”. Як відомо, людина не може жити окремо від довкілля. їй потрібні кисень,

вода, їжа, тому зрозуміло, що здоров’я людини більшою мірою залежить від екології і, звичайно, від того, що вона споживає, тобто від харчування. Їжа – невід’ємна частина людини. Якщо говорити про культуру харчування, то це означає не тільки чистий стіл із виделкою і ножем та білосніжною скатертиною, – це, насамперед, вміння вживати збалансовану їжу. Якщо ж ігнорувати це, то, звісно, матимемо проблеми зі здоров’ям. Я намагаюся дотримуватись основних правил, що є запорукою здоров’я.

Але, на жаль, не завжди. Наприклад, ранкову зарядку роблю нерегулярно, хоча знаю, яка вона корисна. А от воду вся наша сім’я регулярно купує, тому п’ємо ми її тільки очищену.

Звичайно, ще багато чого доведеться навчитись протягом життя, головне не забувати – моє здоров’я у моїх руках.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твоє здоров’я в твоїх руках


каторжна тема
Твоє здоров’я в твоїх руках