Твір роздум на тему людиною бути важко, стати людиною велика праця

Твір-роздум на тему “Людиною бути важно, стати людиною велика праця”

Як казав колись Едуард Асадов: “Людиною недостатньо народитися. Людиною потрібно стати.” Що ж означає поняття “бути людиною” і як дійсно нею стати? І чи кожний з нас сьогодні розуміє що таке Людина?

Як стати людиною, яку зможуть описувати як приклад та наслідувати в майбутньому? В першу чергу потрібно працювати над собою. Кожний із нас має самостійно розібратися в собі і в своєму внутрішньому світі. Ким би ми не були: великими керівниками, прибиральниками

чи звичайними школярами, – справжню Людину відрізняє ввічливість, доброзичливість, чуйність, порядність, вимогливість до себе та до інших. І ці невмирущі цінності існують на світі вже тисячі років.

Недарма створена цим світом Біблія і заповіді Христові. Саме в ній написано про ті моральні аспекти, які актуальні в усі часи. Але ж скільки за всі часи було створено антигуманних устроїв у світі, це просто невимовний жах!

Безумовно, в кожного із нас свої поняття справжньої людини. Але, як на мене, стати справжньої людиною – це дійсно велика праця! Справжня людина – та, яка зробила себе сама, яка не хизується

досягнутим, допомагає ближнім та друзям, з повагою відноситься до всіх людей, яких вона зустріла в своєму житті.

Я думаю, що справжня людина – це кропітка праця кожного дня по вдосконаленню свого характеру, своїх звичок, по втіленню своїх мрій у житті. Хороша людина стане прекрасним прикладом для своєї сім’ї, для своїх дітей та онуків.

Людиною бути важко. Важко аналізувати свої вчинки, свої слова та роздуми. Важко в веселій компанії відмовлятися від шкідливих звичок і відстоювати свою точку зору.

Але на те людина і народилась Homo Sapiens, щоб контролювати та аналізувати своє життя. Вихованість, чесність та порядність не є подарунком долі чи природи, найчастіше такі якості виховуються змалечку. Так важливо допомагати тим, хто слабше; бути патріотом своєї батьківщини; відстоювати дійсно чисті та вірні моральні якості людей.

Скільки людей без нагород зробили справжні подвиги задля своєї країни? І скільки ще людей постійно скаржаться на життя, не знаючи, що вони живуть в тій країні, на яку заслуговують.

Людина все своє життя повинна працювати над собою та розвиватися. Безмовно, це не легко, але тільки так можна заслужити повагу близьких та друзів. Справжня люди повинна вчитися, розвивати свої здібності, допомагаючи собі та суспільству в цілому.

Тільки так, складним і тернистим шляхом, можна стати Людиною!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір роздум на тему людиною бути важко, стати людиною велика праця


вітер віє повіває
Твір роздум на тему людиною бути важко, стати людиною велика праця