Твір по байці Лафонтена “зачумлені звірі”

Розмірковуючи над байкою французького письменника, я вирішив схожу ситуацію знайти в сучасному житті. Був собі будинок культури. Десятиліттями в ньому працювала бібліотека, гуртки художньої самодіяльності – танців, театральні, музичні; були якісь секції. Але ось будинок культури збіднів.

Завод, якому належить приміщення, став банкротом і вирішив будинок культури продати. Новий господар виявився швидко. Процвітаюча фірма, купуючи будинок, обіцяла, що і в перебудованому приміщенні знайдеться місце і бібліотеці, і творчим колективам.

Незабаром будинок було не впізнати. Він привертав увагу сучасними вікнами, незвичайною обробкою фасаду.

Зовнішньому оформленню не поступався і інтер’єр кімнат. Власне, це були вже не кімнати, а торговельні зали сучасного супермаркету.

Виявилося, що бібліотеці місця не виявилося, Як, врешті-решт, і гурткам, і секціях. Коли жителі мікрорайону нагадали новим господарям про їх обіцянку турбуватися про культуру, тих відповіли, що вони зробили навіть більше, ніж усі очікували. Що краще: бібліотека в обшарпаний будинку або розкішне приміщення?

Нехай і без бібліотеки, але таке, що буде приносити більший прибуток,

частина якого надходить до місцевого бюджету. Отже, виходить, воно працює і на розвиток культури в цілому. Нібито все логічно. Нові господарі, дійсно, роблять внесок у розвиток культури, але разом з тим вони самі живуть у достатку, до конкретної бібліотеці ім байдуже, а те, що діти тепер більшу частину вільного часу проводять на вулиці, – це проблема їхніх батьків.

Це що – маєш гроші, то можеш поступитися словом?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір по байці Лафонтена “зачумлені звірі”


чи варто берегти кохання пісня пісень
Твір по байці Лафонтена “зачумлені звірі”