Твір-опис озера “Гірське озеро”

Озеро в горах просто чудове, іншого слова не підібрати. Воно схоже на перлину або на коштовний камінь – сапфір. Озеро лежить неначе в чаші, оточене з усіх боків хребтами гір. Під променями сонця озеро набуває яскраво-синього або яскраво-блакитного кольору. Все залежить від того, під яким кутом на нього дивитися.

Але вода в гірському озері насправді не синя, все це обман зору. У ньому найчистіша, найпрозоріша вода! Таку на землі мало де зустрінеш. Цю воду можна не боятися пити, бо вона справді цілюща.

Гірське озеро повне таємниць. Ось, наприклад,

якщо вирішиш у ньому купатися, то чекай сюрпризу. Озеро на вигляд неглибоке. Дно здається таким близьким, навіть чітко видно найдрібніші камінчики. Але це все ілюзія, тому що гірські озера дуже глибокі. Просто вода така прозора, що глибини озера не видно! У самого берега вже можна бухнути з головою у воду. А трохи подалі глибина вже може досягати десятка метрів.

Гірське озеро вабить мандрівників скупатися, але вода в ньому крижана! Його живлять підземні джерела, які народжуються високо в горах. А з самого озера витікає бурхливий струмок, який перетворюється на гірську річку і тече вниз, в долину.

Найкрасивіше озеро, коли в горах настає весна. Схили покриваються зеленою травою та безліччю квітів! А серед цього буяння природи на студеному озері ще довго плавають маленькі білосніжні айсберги, шматки снігу та криги, що залишилися від суворої зими в горах.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір-опис озера “Гірське озеро”


воронько чапля зшила черевички
Твір-опис озера “Гірське озеро”