Твір на тему “Я громадянин незалежної України”

Я громадянин незалежної країни – України. Це найбільша держава, яка знаходиться в Європі. Українській народ існує вже кілька століть, але наша держава здобула незалежність лише близько двадцяти років тому. Раніше вона була республікою Радянського Союзу. А до того входила до складу різних імперій.

Моя країна відома у світі своїми своїми родючими чорноземами, щедрими карпатськими лісами, золотими пляжами півдня. Українців, може, ще не так добре пізнали в світі. Але я пишаюся своїм народом. Це працелюбні, гостинні, доброзичливі та спокійні

люди.

Як громадянин України, я маю свої громадянські права. Ніхто не має права мене ображати, віднімати майно, принижувати мою людську гідність. Моя держава зобов’язана мене захистити, якщо це відбудеться, і покарати кривдника. Кажуть, що в моїй країні цього зараз важко домогтися, але все-таки можна.

У свою чергу, я повинен дотримуватися своїх обов’язків громадянина. Потрібно поважати закони своєї країни, інакше їх не поважатиме ніхто. Варто також нам, як громадянам, працювати та докладати зусиль, щоб в країні були мир та добробут.

Ще в мої обов’язки громадяина входить доброзичливо приймати гостей з інших країн. А також культурно поводитися за кордоном, щоб не зганьбити там свою Батьківщину. Потрібно з гордістю носити звання українця, і тоді інші люди теж будуть поважати мене.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір на тему “Я громадянин незалежної України”


опис моря
Твір на тему “Я громадянин незалежної України”