Твір на тему “Різдвяне диво”

Різдвяна історія, яку я хочу розповісти, сталася насправді. І хоча тут не йдеться про чари, але розповідається про справжнє різдвяне диво! В однієї маленької дівчинки з родини пішов тато. Новий рік зустрічали без нього. Мама, дідусь та бабуся подарували дівчинці подарунки, але вона не дуже їм раділа. Дівчинка сильно нудьгувала за батьком.

І ось настав святвечір, вечір народження немовляти Ісуса Христа. Дівчинка загадала Богові бажання, щоб тато повернувся додому. Вона розповіла про це мамі, але та відповіла, що людину не можна повернути просто

так. Можна в магазині купити в подарунок ляльку або ляльковий будиночок, нові воланчики для бадмінтону. Але жива людина – не річ. Вона прийде тільки, якщо сама захоче.

Дівчинка розплакалася та заснула. Прокинулася вона пізно, засмучена. Мама почала її кликати вийти до іншої кімнати, де стояла прикрашена святкова ялинка. Дівчинка подумала, що їй знову дарують якусь річ, щоб втішити. Вона навіть не хотіла йти дивитися.

Але коли дівчинка вийшла в зали, то побачила свого тата! Він прийшов вранці, поки вона ще спала. Папа повернувся додому назовсім. Він приніс дочці солодощі на свято, але дівчинка раділа зовсім не їм, а тому, що тато знову вдома.

Ось такий різдвяний подарунок отримала одна бідна маленька дівчинка.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір на тему “Різдвяне диво”


преромантизм
Твір на тему “Різдвяне диво”