Твір на тему “Мова та спілкування в житті людини”

Кожна людина хоче спілкуватися з іншими людьми. Люди не живуть без спілкування, хіба що їх закине куди-небудь на безлюдний острів. Не спілкуючись з іншими, людина може здичавіти. А для того, щоб спілкуватися, обмінюватися інформацією, вкрай потрібна мова.

У словах будь-якої мови зберігаються поняття, якими людина користується в повсякденному житті. Якби не було мови, то предмети та явища не мали б назв. А людина прагне всьому дати ім’я, визначення: ложка, кішка, мишка. І щоб давати імена собі та іншим людям, людина теж користується словами.

Без мови, без мовлення всі люди так і лишилися б безіменними. Ми навіть не змогли б до пуття розрізняти один одного!

За допомогою мови люди передають один одному свої знання. Колись людина винайшла, наприклад, колесо. Вона поділилася своїм досвідом з іншими людьми за допомогою слів, і вони теж навчилися майструвати колеса. Виназідник розповів їм, чим корисний його винахід. А якби не було мови, інші люди так і не дізналися б, навіщо потрібно колесо, як його робити. Передавати знання – дуже важлива властивість мови. Коли люди навчилися викладати мовлення письмово, вони створили цивілізацію.

А ще за допомогою мови людина висловлює свої почуття. Вона говорить словами про свої любов, симпатії, кохання. Ще ними можна висловити ненависть, лють, гнів, але я б хотів підкреслити позитивне. Добре слово надихає, зігріває.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір на тему “Мова та спілкування в житті людини”


твір опис процесу праці
Твір на тему “Мова та спілкування в житті людини”