Твір на тему “Фізика навколо нас”

Фізика – це одна з основних наук про світоустрій, про природу. Навіщо вивчати фізику? Вона складна, в ній багато формул. Зате її вивчення дає поняття про те, як саме влаштований наш світ.

Іноді школярі кажуть, що фізика, її закони і формули занадто далекі від повсякденного життя. Це неправда, тому що наука фізика не вигадана “з голови”. Фізика навколо нас, вона описує природні закони та явища. Фізика розповідає про закони руху, рівноваги, тяжіння землі, електрику та інше. Фізика описує поведінку тіл, коли вони рухаються і коли знаходяться

в нерухомості, коли вони нагріті, коли охолоджені. Енергію нашого світу теж описує фізика.

За допомогою фізики люди дізналися, що таке блискавка, грім, світло, дощ. Чому річки замерзають взимку, чому дозрілі плоди падають з дерев. Навіть політ птаха – це опис фізичного процесу. Фізика – це саме життя, сама природа.

На фізиці, а також на математиці, засновані наука і техніка, майже уся сучасна цивілізація. З урахуванням законів фізики планується будівництво приміщень, мостів, кораблів, мереж зв’язку. Якби люди не знали фізику, не відкрили б фізичних законів і формул, то не було б автомобілів, ракет, літаків, мобільних телефонів. Та що казати, навіть водопровід не можна правильно полагодити, якщо не враховувати законів фізики. Фізика в нашому житті є всюди.

Фізика – точна та цікава наука. Особливо цікаво ставити фізичні досліди та експерименти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Твір на тему “Фізика навколо нас”


твір найрідніша у світі людина
Твір на тему “Фізика навколо нас”