Твір міркування на тему “чому люди тримають удома котів”

Коти дуже милі створіння, у ниж дуже гарні очі і красиві мордочки. Котики ніжні, кумедні, кмітливі і грайливі. Їх шерсть м’яка і шовковиста. Кота можна вважати домашнім лікарем, бо він знімає стрес, заспокоює нерви. Котик заспіває вам свої найкращі колискові.

Він завжди поруч як швидка допомога і вірний друг. Ще коти ловлять мишей і пацюків. Я дуже люблю котів за їх м’який характер і зовнішню красу. У мене вдома живе чорний ангорський кіт, він мій домашній улюбленець. Кіт дуже великий, міцної статури, справжній боєць.

У нього довга шовковиста

шерсть, м’яка і ніжна. Я люблю його гладити і муркотун завжди у мене під рукою. Через великі жовті очі, кіт нагадує мені сову, у нього розумний пронизливий погляд.

На моєму письмовому столі котик часто наводить лад, зміта олівці і ручки, любить грітися біля комп’ютера. Уроки робимо разом. А наніч він співає мені свої кращі пісеньки.

Я дуже люблю свого кота і точно знаю, що це у нас взаємно.

Для чого люди тримають удома котів Коти, вони такі пухнасті і чарівні. Усі вони зачаровують нас своїми синьо-блакитними очима, і хвостиком, який пінімається до сонця і неба. Усі коти такі ласкаві, а ще мають лікувальні

функції. Так звана “кототерапія”, яка уже допомогла багатьом хворим людям. Ми тримаєио котиків удома, аби насолодитися ними : погратися і просто порадіти за те, що коло нас живе такий яскравий представник тваринного світу, який, як і собака, ніколи не зрадить – завжди допоможе.

Коти – щось дуже неймовірне. Я дуже люблю цих милих створінь, бо вони найкращі!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Твір міркування на тему “чому люди тримають удома котів”


опис осені
Твір міркування на тему “чому люди тримають удома котів”