ТолерантністьТвір-роздум з елементами дослідження публіцистичного характеру

У Україні проживають люди 134 національностей. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.

“Толерантність – це гармонія в різноманітті. Толерантність – пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності”. Це визначення ми знаходимо в “Декларації принципів толерантності” ЮНЕСКО.

На думку моїх однолітків, толерантність – привілей сильних і розумних, таких,

що не сумніваються в своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій. А на думку моїх батьків, толерантність – це спілкування і свобода думки, совісті і переконань, гармонія в різноманітті, чеснота, яка робить можливими досягнення взаєморозуміння між людьми, батьками і дітьми мирним безконфліктним шляхом.

Але що ж робити, якщо конфлікт затягується і росте стіна нерозуміння? Пітер Бріч порадив, як легко можна зруйнувати “стіну нерозуміння”: “Треба просто посміхнутися і бути ввічливим. Я упевнений, що співбесідник поступить також”. Давайте спробуємо, адже всі ми – жителі однієї планети, майже сусіди. Житимемо дружно!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

ТолерантністьТвір-роздум з елементами дослідження публіцистичного характеру


про назву концтабору бухенвальд аналіз
ТолерантністьТвір-роздум з елементами дослідження публіцистичного характеру