СТВОРЕННЯ СВІТУ – БІБЛІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

БІБЛІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

СТВОРЕННЯ СВІТУ

Бог створив світ за шість днів.

І сказав Бог: “Хай станеться світло!” День перший.

На другий день Бог сказав, і утворилася вода вгорі, ця вода називається хмарами. Потім він створив і воду внизу. Повсюди можна було бачити воду. Тоді Бог наповнив весь простір повітрям…

На третій день за словом Бога з’явилася суша з-під води; вся вода зібралася в глибокі місця, утворені для цього Богом. “І назвав Бог суходіл землею, а згромадження вод назвав морями”… Море завжди перебуває в русі,

але ніколи не може перейти воно далі того місця, яким обмежив його Бог. Бог звелів, і земля вродила траву. Виросли зілля, трава, дерева, квіти.

На четвертий день Бог сказав, і з’явилося місяць і зірки. Бог повелів сонцю сходити кожного ранку і заходити з вечора… “Сонце знає свій захід”.

На п’ятий день Бог почав творити живі істоти. Він сказав, і води наповнились рибою, на деревах і в повітрі з’явились птахи.

На шостий день, за словом Божим, з’явилися на землі тварини: вівці, корови, коні і всякого роду звірі повиходили із землі; з’явилися також бджоли, мурахи, черв’яки. Після цього Бог створив

людину. Бог сказав: “Створимо людину за Пінним образом і подобою”. До кого звернувся Бог з цими словами? До Свого Сина Господа Ісуса Христа. Син Його брав участь при створенні світу. “На початку було Слово, і Слово було в Бога, і Слово було Бог”. Бог створив тіло людини із пороху земного і вдихнув у ніздрі його живе дихання. Людина отримала душу і тіло. Людині була дана таким чином здатність пізнавати Бога. Потім Бог послав чоловікові міцний сон, узяв його ребро і перетворив те ребро на жінку. Всіх створених тварин (істот) Бог віддав для піклування Адамові та Сві. Він благословив їх, поселивши в саду Едемському, і доручив Адамові стерегти рай. Коли Бог закінчив усі справи Свої, то побачив, що все, що Він зробив, було дуже гарним. Він був задоволений тим, що створив. Усе було прекрасним. Світло було яскравим, повітря було наповнене пахощами, сяйво сонця і місяця переповнювало небеса, птахи і звірі, і всі живі істоти були здоровими й щасливими, але щасливішими від усіх були Адам і Єва, тому що вони могли думати про Бога і славити Його.

Тиждень має сім днів. На сьомий день Бог не творив нічого. Він спочив від усіх Своїх справ у цей день і Сьомий день назвав Своїм днем, тому що в цей день Він заспокоївся від усіх справ Своїх.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

СТВОРЕННЯ СВІТУ – БІБЛІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ


добре ім'я найкраще багатство
СТВОРЕННЯ СВІТУ – БІБЛІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ