Скорочено “Тарас Бульба у Києві” Глазового

Павло Глазовий Тарас Бульба у Києві В темну нічку-петрівочку Сон мені приснився, Що славетний Тарас Бульба В Києві з’явився. Іде козак Хрещатиком, Іде, бадьориться. – Яка ж, – каже, – у нас гарна – Та пишна столиця! – Хотів би я поїздити, – На все подивиться, Якби дали ту карету, Що без коней мчиться. – Ой, не ходив козак славний Вчитися до бурси, А закінчив у Києві Любительські курси.

Міліція за успіхи Шоферу Тарасу Дала права любителя Найвищого класу. Гукнув козак, щоб йому дали “Запорожця”. Підкотили “Запорожця”.

Смикнув він дверцята Та й спробував дужі плечі В кабіну пропхати. Як не бився, не мостився, Не пуска залізо. Хотів спину просунути – І спина не лізе. Сів Тарас на машину зверху й заспівав нову пісню, а не старовинну: -Спасибі ж вам, сини мої, За добрую ласку, Що назвали “Запорожцем” Дитячу коляску. Найважча роль Мати хвалиться сином: -У студії при театрі Вчиться вже два роки. Дуже довго муштрували Хлопця режисери.

Аж тепер він дочекався Першої прем’єри. Роль найважчу доручили Любому синочку: Він на сцені в третій дії Викочує бочку! Заморські гості Прилетіли до Києва гості з Канади. Мандруючи по столиці, Зайшли

до райради. Біля входу запитали Міліціонера: -Чи потрапити ми можем На прийом до мера? Козирнув сержант бадьоро. -Голови немає. Він якраз нові будинки В Дарниці приймає. Здивуванням засвітились Очі у туриста. -Ваша мова бездоганна І вимова чиста. А у нас там, у Канаді, Галасують знову, Що у Києві забули Українську мову.

Козирнув сержант і вдруге: -Не дивуйтесь, – каже. – Розбиратися у людях Перше діло наше. Я вгадав, що ви культурні, Благородні люди, Бо шпана по-українськи Розмовлять не буде. Автор висміює невідповідності, які спостерігає у житті: розміри автомобіля, який гордо названо “Запорожцем”, чи факт, що в Україні використовують українську мову.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Скорочено “Тарас Бульба у Києві” Глазового


козир дівка скорочено
Скорочено “Тарас Бульба у Києві” Глазового