Що я роблю у вільний час

Кажуть: “Умієш працювати – вмій і відпочивати”. Я намагаюся витрачати вільний час не просто на задоволення, а й на щось корисне.

Я приходжу зі школи, роблю домашні завдання, а потім іду грати з друзями у футбол або до спортивної секції – я серйозно займаюся альпінізмом і тенісом. Коли повертаюся додому, зазвичай маю вільний час. Допомагаю мамі вимити посуд або батькові – щось відремонтувати в домі . Потім ми граємо в різні ігри – шашки, шахи, нарди.

Крім того, я дуже люблю читати. Мені дуже подобається фантастика, особливо

Рей Бредбері та Олді, а також детективи, в першу чергу Агати Крісті й Чейза. Мені завжди цікаво розгадувати хитросплетіння сюжету: хто є злочинцем, які його мотиви? І що заплутаніший сюжет, то захопливіше.

Якщо я не читаю, то дивлюся телевізор. Я дуже люблю старі фільми-комедії, вони здаються мені більш людяними та добрими, ніж сучасні: “Кавказька полонянка”, “Діамантова рука”, “Операція “И””. Але мені подобаються й нові стрічки. Наприклад, дуже цікавим виявився фільм “Адмірал” із Костянтином Хабенським у головній ролі.

По-перше, мене захопив сюжет, а по-друге, і це головне, закортіло більше

дізнатися про революцію початку XX століття, громадянську війну й особистість адмірала Колчака. Я перечитав неймовірну кількість літератури та дізнався багато нового й цікавого. Наприклад, виявилося, що Колчак був не лише моряком і адміралом, а й науковцем, дослідником полярних земель.

Вихідні дні я завжди проводжу активно: залежно від пори року катаюся з друзями на велосипедах, роликах або лижах чи ковзанах. А минулих канікул ми з класом ходили в похід! Ми пройшли пішки майже всю область, відвідували музеї та визначні місця нашої малої батьківщини, ночували в наметах, варили кашу на вогнищі, співали пісень під гітару.

От коли було весело й цікаво!

Коли настане зима, поїду до Карпат – кататися на лижах. Мрію так спускатися з найкрутіших гір, як це роблять спортсмени. Впевнений, що в мене вийде! А ще мрію поїхати до Парижа, щоб побачити Лувр і славетні витвори мистецтва, які в ньому зберігаються.

Тож буде куди витратити вільний час!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Що я роблю у вільний час


речення з антонімами
Що я роблю у вільний час