Що таке повноцінна сім’я?

Повноцінна сім’я виростає зі взаємин батьків і дітей там, де покоління спілкуються і впливають одне на одного, де є прагнення до порозуміння.
Безумовно, діти мають бути вдячні батькам за безцінний дар життя. Не варто цуратися батьків і вважати їх чимось недостойним себе. “Яблуня від яблука недалеко падає…” Думаю, ми самі такими будемо, якщо не гіршими лінивими, з гіршим станом здоров’я через шкідливі звички; з іще більш вимотаною нервовою системою через швидший ритм життя Щоб не “вигадувати велосипед” кожну хвилину й

не “набивати синців прикрих помилок, варто підтримувати зв’язок зі своїм родом, своїм корінням, своїм минулим
Священний обов’язок батьків – виховання дітей, перетворення їх на зрілих особистостей, готових до складного шляху під назвою Життя. Особисту участь батьків у цьому вихованні не замінить ніхто й ніщо, ніякі няні, репетитори й елітні школи. Батьки, я благаю вас подаруйте дітям себе тоді, коли вони цього ще хочуть, бо потім буде пізно! А для цього потрібне особисте рішення й зусилля.
Повноцінна сім’я також відрізняється наявністю певних традицій Мені запам’яталися слова відомого телеведучого,
актора й гумориста Миколи Фоменка, сказані в одному інтерв’ю: “Росія – країна “дідовщини”, тут відсутній культ сім’ї, культ жінки й дітей Натомість я (це все слова Фоменка) згоден зі словами одного американського шерифа початку XIX століття, який одним із перших навів лад на своїй території: “Синку, запам’ятай: є тільки сім’я; решта – чужинці”” Справжня сім’я – це згуртована сім’я, члени якої цінують один одного Нам може прислужитися ідеал української сім’ї: повага до старших, релігійність, спілкування батьків і дітей, увага вихованню, наявність чітких переконань і принципів у батьків. На жаль, сучасний прогрес входить у конфлікт із принципом сімейного підпорядкування Перегляд усіх традицій спричиняє розпад родини. Що ж, у цих питаннях я готовий бути консерватором!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Що таке повноцінна сім’я?


сочинение как моя мама готовит блюдо
Що таке повноцінна сім’я?