Що таке мистецтво бути собою?

Я погоджуюсь з тим, що вміння бути собою – це справжнє мистецтво. Але головною його особливістю є те, що ніякий вчитель не допоможе вам його опанувати, тому що сама людина формує свої переконання, характер та зовнішність.

Аргументами на користь моєї думки є те, що, по-перше, кожна люди прагне відчути себе особистістю, а не стати частиною сірої маси, по-друге, щоб зберегти свою індивідуальність потрібно навчитися виявляти і розвивати в собі те, чого немає в інших, а також не боятися висловлювати свою думку, навіть якщо більше ніхто так не думає

та багато іншого, про що можна вести нескінченну розмову.

Яскравим прикладом я вважаю історичний період середини ХХ ст., коли держава обмежувала право людей на голос. У газетах ніби “вручили відповіді на всі питання”, чим “крали” у суспільства допитливість. І коли хтось із людей, серед дрібної роботи, починав розуміти всю сутність тоталітарної системи, і хотів виявити свій протест, то спочатку приходили люди, які вміли переконувати. Піднесеним тоном вони доводили, що не можна “виходити з гри”. І люди каялись і знову день-у-день читали “правильні” газети і обстоювали лише дозволені думки.

А

хто не хотів коритися, то в кращому випадку потрапляв за грати.

Інший приклад я хочу взяти з власного досвіду. Ще декілька років тому мені неодмінно хотілося виглядати дорослішою, тому я намагалась наслідувати своїх старших друзів у всьому. Намагалася перейняти їх стиль одягу, почала цікавитися тими речами, що й вони.

Але ні до чого доброго це не привело, тому що я почала помічати, як моє “я” поступово зникало. І це мене дуже перелякало, і тому я пообіцяла собі, що більше не буду одягати чужих масок і говорити чужими фразами.

Отже, мистецтво бути собою – це вміння залишатися Людиною у будь-якій ситуації. І Людиною з власною думкою і з власним світосприйняттям.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Що таке мистецтво бути собою?


жбан меду читати
Що таке мистецтво бути собою?