Що таке біопаливо?

Біологічне паливо – це паливо, яке робиться з рослинної або тваринної сировини. Різновид біопалива для автомобілів називається біодизельним паливом або просто біодизелем. Біодизель робиться з соєвих бобів, рапсової або пальмової олії.

Перший біодизельний двигун був винайдений доктором Рудольфом Дизелем ще в 1895 році, а перший дизель, працюючий на паливі з арахісової олії був продемонстрований на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року. На сьогодні біодизельне паливо широко використовується в країнах Європи і США.

Які ж переваги має

биопопливо, вироблюване сьогодні?

Найприємніша перевага біодизеля : при згоранні в двигуні паливо пахне попкорном або французькою картоплею.

Біодизель може використовуватися у будь-яких звичайних дизельних двигунах. Для перекладу двигуна на біодизель не потрібно ніяких доопрацювань.

Зберігати біодизель можна також, як і звичайне дизельне паливо. Ніяких спеціальних умов для зберігання біодизеля не потрібно.

Біодизель можна використати як в чистому вигляді, так і в суміші із звичайним дизельним паливом. Найбільш поширеною є суміш з 20% біодизеля і 80% звичайного дизельного палива.

При згоранні біодизель

виділяє на 80% менше діоксиду вуглецю і не виділяє сірки, так сировина, з якої воно робиться, не містить сірки.

Використання біодизеля сприятливо позначається на роботі двигунів. Біодизель має поліпшені змащуючі характеристики в порівнянні із звичайним дизельним паливом. При цьому усі інші характеристики не відрізняються від звичайного палива.

Біодизель безпечний при використанні і транспортуванні. Це екологічно чисте паливо з температурою займання 150° С.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)


Що таке біопаливо?


михайло старицький ой не ходи грицю
Що таке біопаливо?