Що головне в житті людини, чарльз діккенс, Різдвяна пісня в прозі

У “Різдвяній пісні у прозі” Ч. Діккенса показаний старий жадібний чоловік. У нього немає власної родини, дітей, і він зовсім не радіє найкращому святу – Різдву. У Скруджа є все.

Він багатий, у нього є торгова спілка, він вміє заробляти гроші. Справді, без грошей не буде і свята, бо ні за що буде купити подарунки чи накрити святковий стіл. Гроші дуже потрібні усім. Бідність та убогість дуже неприємні.

У цьому творі Чарльз Дік-кенс показав, які потворні “Бідність” і “Темнота”. Мені здається, що найцінніше в житті – це наші

рідні. Я хочу, щоб мої мама й тато, брат, бабуся, тітка були завжди здорові й посміхалися. Коли ми збираємося разом, навіть без подарунків, але з гарним настроєм – це найцінніше для мене. Добре, що Скрудж зрозумів свої помилки та встиг їх виправити.

У житті кожного з нас велику роль відіграє родина. Близькі нам люди сприймають нас різними: добрими і злими, впевненими і розчарованими. Головне, щоб у будьяку хвилину ми змогли найти у темряві те світло, де нас чекають.

Французький письменник А. Монтерман говорив, що родина, домашнє вогнище – це те місце, куди ми завжди повертаємося. І дуже добре, якщо є куди повернутися. Надія і віра в щасливу долю людини ніколи не покидала Ч. Діккенса. Письменник вірив, що родинне щастя тримається на любові і взаєморозумінні.

Саме про такі відносини, що тримаються на духовному спорідненні, ми і дізнаємося, побувавши у родині Кретчитів.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Що головне в житті людини, чарльз діккенс, Різдвяна пісня в прозі


вірші ліни костенко про рідний край
Що головне в житті людини, чарльз діккенс, Різдвяна пісня в прозі