Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити

Тарас Григорович Шевченко – великий поет, геній українського народу. Поет зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.
У своїй творчості митець сягнув на світовий рівень. Його довершені твори сіють зерна світла й добра, палахкотять незгаслим полум’ям безкомпромісної справедливості, проникливої мудрості.
Тарас Шевченко народився кріпаком, тож йому, як нікому іншому, були близькі й зрозумілі страждання бідноти. А тому все своє життя поет присвятив служінню ідеї національного та соціального визволення трудящих.
Не

було такої сторони життя, якої не торкнулося б перо Кобзаря. Разом із тим поет закликав усі народи об’єднатися і разом боротися проти царизму. Він вірив, що на звільненій від експлуататорів землі настане щасливе, прекрасне життя:
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.
(“І Архімед, і Галшей…”)
Тарас Григорович Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща.
Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український
народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє.
З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря – то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря.
Коли я прочитала рядки Ліни Костенко “Кобзареві”, я зрозуміла, як близькі і мені слова, якими поетеса звертається до нашого гепія:
Кобзарю!
Знов
До тебе я приходжу,
Бо ти для мне – совість і закон…
Кобзарю,
Знаєш,
Нелегка епоха,
Оцей двадцятий невгамовний вік.
Завихрень – безліч.
Тиші – анітрохи…
Прости, що я дрібницями тривожу
Твій вічний, твій глибокий сон…
Т. Г. Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т. Г. Шевченка – це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)


Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити


які життєві цінності маленький принц вважає справжніми
Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити