Сергій Прокоф’єв – Твір-мініатюра з елементами біографії

У музиці, так само, як і в літературі, є багато прекрасних творів, створених для дітей. Майже всі композитори в своїй творчості звертаються до дитячої тематики, напевно тому, що їм приємно згадувати своє дитинство. Одним з таких видатних композиторів був українець Сергій Сергійович Прокоф’єв, який вже в 5 років сам почав складати музику. А в 13 років Серьожа прийшов поступати до консерваторії Санкт-Петербурга. Приймальна комісія була уражена: на той час підліток написав 4 опери, 2 сонати, симфонію і інші твори. Звичайно ж, його прийняли.

Сергій

закінчив консерваторію в 18 років, як піаніст і композитор. На випускному іспиті він виконав свій концерт, за що був нагороджений роялем. Пізніше Прокоф’єв написав багато різних опер, балетів, кантат, симфоній, концертів. Особливо відомі його балети “Ромео і Джульєтта”, “Попелюшка”, “Кам’яна квітка”, а також оперу “Війна і мир”. Талановитий композитор неодноразово складав і музику до фільмів.

Багато музичних творів композитор склав для дітей. Це пісні, фортепіанні п’єси, а також симфонічна казка “Петя і Вовк”, до якої Прокоф’єв написав не тільки музику, але і слова. Цією казкою композитор хотів не тільки розважити дітей, але і познайомити їх з інструментами симфонічного оркестру, навчити дізнаватися їх звучання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Сергій Прокоф’єв – Твір-мініатюра з елементами біографії


гуси лебедi летять скорочено
Сергій Прокоф’єв – Твір-мініатюра з елементами біографії