Продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”

Через деякий час багато чого змінилося в житті героїв казки “Пані Метелиця”. Отже, стара пані нагородила пасербицю за працелюбність і чесність золотом. Дівчина була доброю, милосердною. Адже вона безкорисно допомогла і печі, і яблуньці. А тепер, коли дівчина стала багатою, вирішила допомогти бідним людям.

У народі говорять, що найбільше багатство людини не золото, а здоров’я. От і вирішила пасербиця допомогти людям, зробити їх щасливішими. Вона відкрила лікарні для бідних людей. Не забула дівчина і про своїх знайомих – яблуньку

і піч.

Під час заметілі вона звернулася до пані Метелиці і попросила віддати їй яблуньку і піч. “Нехай вони не страждають, а приносять радість і собі, і людям”, – сказала дівчина. Ось так і розташували піч у лікарні, а чарівну яблуньку посадили у лікарняному садочку. Дякували дівчині і дорослі, і малі. Слава пішла про її доброту навкруги.

А через деякий час вона зустрілася з шляхетним юнаком. Щиро покохали вони один одного, а невдовзі і одружилися. Гуляє, дзвенить весілля, а знайомий півень зі своєї цямрини співає: Кукуріку, кукуріку! Молодим щастя до віку!

А мачуха зі своєю донькою-смолянкою аж зубами скреготіли від і заздрощів. І чим більше заздрили, тим більше чорніли, чорніли… Аж поки не перетворилися на дві вуглини.
Продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”


чому треба турбуватися про птахів
Продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”