Продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”

Через деякий час багато чого змінилося в житті героїв казки “Пані Метелиця”. Отже, стара пані нагородила пасербицю за працелюбність і чесність золотом. Дівчина була доброю, милосердною. Адже вона безкорисно допомогла і печі, і яблуньці. А тепер, коли дівчина стала багатою, вирішила допомогти бідним людям.

У народі говорять, що найбільше багатство людини не золото, а здоров’я. От і вирішила пасербиця допомогти людям, зробити їх щасливішими. Вона відкрила лікарні для бідних людей. Не забула дівчина і про своїх знайомих – яблуньку

і піч.

Під час заметілі вона звернулася до пані Метелиці і попросила віддати їй яблуньку і піч. “Нехай вони не страждають, а приносять радість і собі, і людям”, – сказала дівчина. Ось так і розташували піч у лікарні, а чарівну яблуньку посадили у лікарняному садочку. Дякували дівчині і дорослі, і малі. Слава пішла про її доброту навкруги.

А через деякий час вона зустрілася з шляхетним юнаком. Щиро покохали вони один одного, а невдовзі і одружилися. Гуляє, дзвенить весілля, а знайомий півень зі своєї цямрини співає: Кукуріку, кукуріку! Молодим щастя до віку!

А мачуха зі своєю донькою-смолянкою аж зубами скреготіли від і заздрощів. І чим більше заздрили, тим більше чорніли, чорніли… Аж поки не перетворилися на дві вуглини.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...


Продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”
чому треба турбуватися про птахів