Про що міг розповісти Наа. Твір за казкою “Мауглі”

Якось я уявив собі, що потрапив дивним чином у казкові Джунглі, які дали притулок юному Мауглі. Я подумав: а зміг би я, як він, подружитися з мешканцями Джунглів? Скажімо, диво сталося. І ось я веду мирну бесіду з кам’яним пітоном Каа. Я знаю, що пітон вміє лазити по деревах не гірше від мавп.

Ночами він краде в них малят, і від одного імені Каа у мавп тремтять їхні гидкі хвости. Що я міг би розповісти пітону Каа про себе? Мене, як і Мауглі, він може прийняти у темряві за мавпу.

Але на відміну від Мауглі, я живу серед людей у великому місті, ходжу

до школи, де серед іншого вивчаю життя природи, мешканців джунглів. А що про ці джунглі нового міг би розповісти Каа? А хоч би й те, що останні десять діб він провів на самоті і ніяких новин з Джунглів не одержував. А причина самотності проста: він змінював свою шкіру і не хотів, щоб це бачили сторонні очі. Тепер Каа гріється на сонці, лежить на гарячому прискалку, милуючись своєю чудовою новою шкірою.

Каа занадто важкий, але по-своєму гарний, майже красень.

Прикрашає пітона строкатий візерунок на спині, коричневий з жовтим. Про що він міг би розповісти, призвичаюючись до нового убрання? Що він дуже зголоднів і не відмовився

б поласувати мавпочкою.

Тим більше був привід негайно відправитися у погоню за Бандар-Логами, бо вони викрали Мауглі. Треба було допомогти Багі-рі і Балу повернути хлопчика. 1 я б охоче вирушив з цією компанією на пошуки Мауглі.

Каа попередив би мене як свого нового друга, які небезпечні мавпи, коли їх безліч. Водночас я дізнався б від Каа, що Бандар-Логи нізащо не стануть битися, якщо їх менше сотні проти одного. А ще Каа розповів би мені про багатства, які у Холодних печерах охороняє біла кобра.

Я хотів би хоч краєчком ока подивитися на ті коштовності і золото. Але це буде вже іншим разом. А поки що всі на допомогу Мауглі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Про що міг розповісти Наа. Твір за казкою “Мауглі”


опис твір картини весна рання
Про що міг розповісти Наа. Твір за казкою “Мауглі”