Привабливість образу Діка Сенда

Жуль Верн у своєму творі “П’ятнадцятирічній капітан” змалював надзвичайні пригоди юного Діка Сенда і його друзів у відкритому морі та в нетрях тропіч­ної Африки.

Після загибелі екіпажу “Пілігрима” юнакові довелося стати капітаном шху­ни і взяти на себе відповідальність за життя місіс Велдон, її сина та п’ятьох не­грів, врятованих командою “Пілігрима”. Дік Сенд залишався капітаном своєї невеликої команди і після того, як шхуна розбилася об рифи, а її пасажири опи­нилися в тропічній Африці. Чимало іспитів випало на

їхню долю.

Але найваж­че було п’ятнадцятирічному капітанові, тому що від його рішень залежали до­ля і життя людей, що довірились йому.

Пройшовши неймовірно важкий і довгий шлях, Дік Сенд переборов на своєму шляху й океанські простори, й африканські джунглі, населені дикими пле­менами людожерів та лютими хижаками.

Я вважаю, що рішучість, мужність, твердість зробили з Діка Сенда справжнього героя. Наполегливість і працьовитість допомогли йому здобути необхідні знання, повагу людей. За характером Дік залишився простим і сором’язливим юнаком, адже він тільки почав важкий шлях справжнього капітана одного з ко­раблів Джеймса Велдона.

Тому хочеться побажати героєві попутного вітру і семи футів під кілем.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Привабливість образу Діка Сенда


старт у самостійне життя
Привабливість образу Діка Сенда