Прислів’я та приказни джерело народної мудрості

Хто може навчити нас розуму, передати досвід та народну мудрість? Американ­ські фільми? Зовсім ні. Рідні?

Так, уже ближче, але ж їх також хтось цього навчив. Знайти джерело батьківського інтелекту – ось найважливіше завдання для мене. Що це може бути: книжки або театр?

Я вважаю, що ні, бо читати людина навчаєть­ся набагато пізніше, ніж починає щось тямити. Перші уроки розуму ми отримуємо зі спілкування з батьками, братами та сестрами, друзями врешті-решт.

Кожна людина в розмові використовує прислів’я та приказки. Це, як я прочи­тав

у підручнику, короткі влучні вислови, що є узагальненими висновками з жит­тєвого досвіду. Прислів’я та приказки накопичили у собі мудрість багатьох поко­лінь.

Вони мають повчальний характер. Не знати жодного прислів’я неможливо, бо всі хоча б один раз чули: “Без труда нема плода”, “Хто рано посіє, рано й по­жне” або “Добре в гостях, а дома ліпше”. У приказках усе зайве відкидається й за­лишаються тільки правдиві, перевірені, мудрі слова.

Прислів’ями та приказками охоплене все життя людини. Можна почути ви­слови про природу, науку, розум, працю, знання, друзів, мораль, вдачу тощо. Му­дрі, заримовані

слова дають нам багато інформації, розвивають уважність , їх легко запам’ятати.

Прислів’я вчать нас, як правильно поводитися. Вони допомагають гідно і до­тепно відповідати на закиди моїх однокласників .

Мені хотілося б знати всі прислів’я та приказки , бо це ціла скарбниця мудрості та знання наших пращурів.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Прислів’я та приказни джерело народної мудрості


октябрь уж наступил сочинение
Прислів’я та приказни джерело народної мудрості