Підтвердьте чи спростуйте думку про те, що кожна людина може чимось прислу­житися Україні

Звісно, так. Адже усі ми є громадянами своєї країни, і кожен з нас у міру своїх здібностей і талан­тів може і повинен прислужитися рідній державі. Будь-яка чесна та сумлінна праця для Батьківщини є, на мою думку, не менш важливим внеском у її розбудову, ніж спортивні досягнення славетного футболіста чи боксера або перемога відомого співака на міжнародному фести­валі.

Згадаймо хоча б героїв кіноповісті О. Довженка “Зачарована Десна”, яким праця завжди приносила ра­дість, а разом з тим і збагачувала рідну землю: образ ко­саря Самійла,

краса якого – в його таланті – “…він орудував косою, як добрий маляр пензлем…”, образ ба­тька – трудівника-хлібороба з “високою внутрішньою культурою думок і почуттів”, образи простих селян – людей, закоханих у свою землю, творців.

Ким би не став кожен з нас, головним у нашому житті має бути прагнення реалізувати себе в повному обсязі своїх можливостей. Це водночас і дуже просто, і надзвичайно складно. Просто тому, що не треба ні­чого вигадувати, а лише слухатися свого серця.

Склад­ність полягає в тому, щоб бути послідовним, не піддаватися омані легкого шляху, спокусі швидкого добро­буту.

Ми

хочемо бути розумними, освіченими, свідо­мими громадянами. Не думаю, що це вичерпні крите­рії, що цього достатньо, аби ми виправдали сподіван­ня наших батьків, учителів. Кожен з нас має якусь мрію.

Важливо, щоб усе це поєдналося: наші мрії, сподівання наших вчителів, перспективи розвитку нашої Батьківщини. Тоді, яким би не було наше майбуття, воно стане життям України. І якщо будемо справжніми ми, справжньою буде наша країна.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 4,00 из 5)

Підтвердьте чи спростуйте думку про те, що кожна людина може чимось прислу­житися Україні


приказки про народне слово
Підтвердьте чи спростуйте думку про те, що кожна людина може чимось прислу­житися Україні