Наша ціль – людське щастя і воля (I в.)

Головна мрія кожної людини – бути щасливою. З цього випливає, що людське щастя повинне бути найважливішою проблемою всього людства. І, можливо, її вирішили б давно, якби люди не були такими різними, не прагнули до полярно протилежних відчуттів, цілей. Так, хтось мріє мати мільярди, а хтось вважає, що надто великі гроші приносять із собою обтяжливу відповідальність і деякий ризик; один хоче миру на Землі, інший же прагне збагатитися за рахунок війни; дехто хоче знайти багато друзів, а дехто – перебувати в самотності.
Отже, ощасливити кожного

індивідуально неможливо, бо люди надто різні. Недавня політика тоталітарної держави СРСР довела, що дати щастя “всій планеті” – утопія, бо гасла й агітаційні плакати не можуть замінити радості від усмішки дитини, теплих материнських рук, сонячного весняного дня… Століття фальсифікації історії не змогло обманути волелюбний український народ, адже люди розуміли: про щастя треба не говорити, а наполегливо працювати заради його досягнення, говорити не про абстрактний “народ”, де люди – лише гвинтики системи, а про Людину як особистість.

Віками волелюбний український народ щастям вважав незалежність,

прагнув до неї, протягом багатьох століть боровся за її досягнення. Предки здобули нам її, і наша мета – зберегти так важко здобуту волю. Настала черга зробити внесок у розвиток України в найвідповідальніший період розбудови її як суверенної держави. Тоді настане щасливе здійснення багатовікових мрій і надій, торжество волі, як писав про це Василь Симоненко, співець вільної України:
Коли крізь розпач випнуться надії
І загудуть на вітрі степовім,
Я тоді твоїм ім’ям радію
І сумую іменем твоїм.
“Твоїм ім’ям” – ім’ям України, яке для патріотично настроєних представників суспільства є святим. Для патріотів ще два-три десятиліття тому незалежність України була омріяним щастям, сьогодні у нас інші пріоритети. Оскільки незалежність є вибореною, і наша справа – підтримати її розвиток, то на перший план на сьогодні для багатьох людей виходить сім’я, її добробут і здорова психічна атмосфера у ній. Спостережливий український народ на цю тенденцію одразу відгукнувся: “З родини йде життя людини”, “Родина – дорога від батька до сина”… І саме тим, що створюють нові здорові в усіх відношеннях сім’ї, сучасне покоління намагається допомогти нашій державі ще більше розквітнути під сонцем суверенності. Мабуть, це і є щастя…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Наша ціль – людське щастя і воля (I в.)


кар'єризм приклад з літератури
Наша ціль – людське щастя і воля (I в.)