Мої враження після відвідування зоопарку

Цієї суботи ми ходили до зоопарку. Там стільки всього цікавого! Ми каталися на поні та їли смачне морозиво. Ще ми бачили шимпанзе. Він такий смішний! Шимпанзе бігав по клітці і щось кричав. Ми помилувалися ним і пішли далі. Підійшли до кліток з папугами. Найкращим був какаду. Крильця блакитного кольору, а сам він білий, очі – темно-карі.
Пройшовши далі алеями зоопарку, ми наблизились до вольєру з кенгуру і побачили, як маленьке кенгурятко виглядало із сумки своєї мами-кенгуру; Воно таке кумедне! Приємно було дивитися на таких величавих тварин, як зебу. Нас також вразила своїм виглядом маленька пташка. Яка вона чудова! Така маленька, тиха, нікому не заважає, це пташка колібрі.
Мені дуже сподобалося у зоопарку. Там тихо, затишно. У тварин великі чисті вольєри, де вони себе відчувають вільно, спокійно.
Це був найкращий день відпочинку! Спілкування з живою природою завжди приносить людині насолоду, привчає дивитися на “братів наших менших” добрими очима, виховувати в собі такі почуття, як милосердя, співчутливість, бажання захистити, допомогти, пожаліти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Мої враження після відвідування зоопарку


сочинение о спортсмене на английском
Мої враження після відвідування зоопарку