Мої домашні обов’язки

Кожна людина на землі прагне, щоб її сім’я мала гарне життя, щоб у родині був мир, спокій та злагода. А для цього, на мою думку, треба, щоб кожен член родини усвідомлював свої обов’язки перед близькими та намагався старанно їх виконувати.
У нашому домі я маю декілька таких обов’язків.
Я допомагаю своїм батькам у догляді за моїм молодшим братиком Миколою. Йому чотири роки. Я граюся з ним, читаю йому книжки. Вранці допомагаю мамі збирати його до дитячого садка, а інколи ввечері забираю його звідти.
Я слідкую за чистотою у своїй кімнаті.

Кожен четвер, після школи, я мию підлогу, протираю пил з меблів, та поливаю квіти. Також у вихідні допомагаю батькам прибирати у інших кімнатах, виношу сміття до сміттєпроводу.
Кожного ранку та кожного вечора я гуляю з нашим собакою. Його звуть Нік. Свого собаку я дуже люблю. Він розумний, уміє виконувати декілька команд. Нік – один з моїх найкращих друзів, тому я гуляю з ним з великим задоволенням.
Я намагаюсь старанно та відповідально ставитись до своїх домашніх обов’язків. Вважаю, що цим я покращую життя своєї родини та допомагаю робити його спокійним та щасливим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)


Мої домашні обов’язки


попелюшка перо
Мої домашні обов’язки