Міні-твір з фразеологізмами

Варіант 1

Ще З пелюшок пам’ятаю свою бабуню Ганну. Вона завжди вставала з ліжка Після третіх півнів та одразу ставала до праці – готувала, шила, прибирала, у городі наводила лад. Бабуня казала, що її молодість припала на важкі часи. Усе необхідне для життя було потрібно заробляти наполегливою працею, з самого дитинства, ніщо не підносилося На срібному блюдечку. Але з часом це Стало їй у великій пригоді, адже вона звикла до праці, казала, що вона приносить радість. Моя бабуня отримала професію, Набила руку в своїй справі, тому її завжди шанували.

Навіть на пенсії вона ніколи Не била байдики. Хоч Багато води сплило з часів її молодості, любов до праці допомагала їй не втрачати Жаги до життя до глибокої старості.

Міні-твір з фразеологізмами

Варіант 2

Одного разу зі мною трапилася неприємна пригода. Мабуть, в мене ще мак цвів у голові. Розпочалося з того, що в крамниці мені дали більшу здачу, ніж потрібно. Я одразу Вхопив очами, що грошей було більше, та не сказав продавцеві, бо давно вже Поклав очі на наклейки з автівками, а батьки Були проти купувати їх. Тож я витратив гроші на ці наклейки. Та коли прийшов додому, якось мені Неспокійно на душі було. Соромно,

хоч і грошей було На одну панюшку. І наклейки зовсім не радували. Тоді я пішов до мами та виклав їй Усе як на духу. Від сорому моє обличчя Налилося жаром. Та мама сказала, що нічого страшного. Якщо я зрозумів, що На чужому нещасті щастя не збудуєш, тож нехай це буде для мене Урок. Вона дала мені грошей, які я відніс продавцеві. Та була приємно здивована та подякувала мені за чесність. В мене ніби Камінь звалився з душі.

Фразеологізми у творах виділено Курсивом


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Міні-твір з фразеологізмами


восени пахне яблуками
Міні-твір з фразеологізмами