Міні-твір на тему: “Для мене ж той край найкращий, де виросли крила мої”

Кожному з нас найбільше усього мила своя рідна сторона. Лише на рідній землі людина відчуває себе справжнім господарем. Лише на рідній землі людина наполегливо працює і має змогу отримати задоволення від життя. А ось на чужині людина, як правило, відчуває себе незатишно, сумує за своєю батьківщиною, за своєю домівкою, і навіть якщо живе на чужині довгі роки, усе одно залишається там чужою.

Там людина ніколи не буде почувати себе вільною і щасливою, бо їй буде постійно не вистачати гарних друзів і тепла рідної домівки. Лише наша рідна земля

дає кожному з нас усі можливості домогтися того, що бажаєш, дає впевненість у своєму житті, у своєму майбутньому. Треба любити свій рідний край, свою рідну землю.

Адже недаремно про батьківщину кажуть: “Для мене ж той край найкращий де виросли крила мої”.

Цей вислів достатньо зрозумілий, бо кожен з нас повинен бути щирим патріотом. Бо чи є щось найбільш миліше в нашому безмежному світі, ніж рідни люди, батьківська хата та рідне затишне подвір’я. Особисто я вважаю, що Батьківщина – це велике сімейне коло, мої рідні, мої друзі, моя школа і все, що мене оточує. Для мене найдорожча за все співуча українська мова,

яка бринить у серці відлунням творів видатних українських письменників і поетів.

А повсякденно милуючись чудовими місцевими краєвидами, я щиро пишаюсь красою рідної природи, красою рідного краю. Коли я осмислюю, що народився і виріс на цій чудовій землі, серед плодовитих земель, талановитих земляків і первозданної краси України, мою душу і серце переповнює нескінчене щастя. Тому я завжди з гордістю сприймаю національні українські звичаї, мову, культуру і традиції, і з гордістю усвідомлюю, що я є маленькою частинкою усіх цих багатств.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Міні-твір на тему: “Для мене ж той край найкращий, де виросли крила мої”


сочинение про бабочку
Міні-твір на тему: “Для мене ж той край найкращий, де виросли крила мої”