Міні-твір “Чи варто берегти кохання?”

Варіант 1

“Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю”.
Г. Сковорода

Кохання – це світле та прекрасне почуття, яке виникає між двома людьми. Іноді кохання починається раптово, з першого погляду чи слова. А буває й по-іншому. Люди спочатку знайомляться, спілкуються, дружать і через деякий час починають відчувати, що вже не можуть жити один без одного.

Кохання наче тендітна квітка. Без належного піклування та доброго слова вона чахне й гине. Так і кохання – дуже легко його втратити, зробивши поганий

вчинок. А якщо кохання зникло, вже ніщо в світі його не поверне. Тому не варто навмисне випробувати його на витривалість.

На мій погляд, кохання обов’язково треба берегти. Разом закохані зможуть вирішити всі проблеми та подолати будь-які перешкоди.

Твір-мініатюра “Чи варто берегти кохання”
Варіант 2

“Любов не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини”.
І. Франко

Кохання виникає в житті кожної людини. Всі ми стикаємося з цим надзвичайним почуттям хоча б раз у житті. На превеликий жаль, кохання не завжди буває щасливим. Іноді воно просто не взаємне. Часом

той, кого ти кохаєш, просто не помічає тебе. Буває й по-іншому. Навіть коли кохання взаємне, люди іноді не розуміють його цінності. Вони ображають та кривдять один одного. Таке кохання не проносить щастя, а лише сум та біль. Можливо, з часом воно вже і не кохання взагалі. Я вважаю, що любов обов’язково треба берегти. Проте іноді люди вже не можуть бути щасливими разом. Тоді треба відпустити один одного.

На мій погляд, якщо в закоханих виникають труднощі, вони повинні вирішувати їх разом. Кохання – це не лише радість, квіти та подарунки. Це й вміння прощати та зрозуміти кохану людину, можливість допомогти їй у складну хвилину.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 4,25 из 5)

Міні-твір “Чи варто берегти кохання?”


на лісовій галявині олесь донченко
Міні-твір “Чи варто берегти кохання?”